Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Uhel na plátně, 38 x 58 cm, rámováno, pod sklem, signováno monogramem vpravo dole JU.Autor viz T 2/622, TD 201, V 4/496, TB 33/587, B 10/345, NEČVU 2/881."